Kolesarski izziv

opravi na trenažerju, sobnem kolesu ali zunaj!

 • Video treningi

  Vsak teden zanimiv kolesarski trening v video obliki. Do njega lahko dostopaš kadarkoli in na vsaki napravi!

 • Načrt treninga

  Enostaven načrt treninga, ki deluje. Vključuje kolesarjenje, vadbo za moč in druge aktivnosti!

 • Trenerjevi nasveti

  Vsak teden ti z enostavnimi besedami razložim bistvene stvari v kolesarstvu!

 • Skupni treningi

  Vsako sredo v živo, s prenosom na YouTube!

Kako poteka kolesarski izziv

Za sodelovanje ne potrebuješ posebne opreme! Dovolj je sobno kolo, telovadna podloga ter dobra volja!

Vse treninge in vsebine, ti bom posredoval preko te profesionalne platforme. Do njih imaš oseben dostop na telefonu, tablici ali računalniku še 2 meseca pa izzivu.

Kaj je vključeno?

Ja, vse to obsega 21-dnevni kolesarski izziv:

 • Program treninga za 21 dni

 • Vsak teden video kolesarski trening z enim od inštruktorjev

 • Video trening za izboljšanje moči - vaje z lastno težo

 • Video nasveti za bolj učinkovit trening ter splošna kolesarska znanja

 • Kvizi in naloge, s katerimi postane izziv več kot le trening

 • Skupni treningi vsako sredo (YouTube in kolesarska platforma)

Kdo vodi kolesarski izziv?

Smo izkušeni trenerji in strastni kolesarji!

Glavni trener

Aleksej Dolinšek

Kolo me je spremljalo vse od otroških let. Po študiju na Fakulteti za šport in lastnih kolesarskih projektih, sem se usmeril v treiranje. Ponosen sem na paraolimpijske igre v Riu de Janeiru, ki sem se jih udeležil kot trener slovenske reprezentance. 21-dnevni izziv sem ustvaril zato, ker ti želim približati kolesarstvo. Akademija pa je nadaljevalni program, ki bo zadovoljil tudi izkušene rekreativce!

Kolesarka

Ema Štrancar

Sem bivša tekmovalka v cestnem kolesarstvu in študentka zdravstva. Moja kolesarska zgodba se je začela, ko sem si v najstniških letih namesto skuterja kupila specjalko... Z Aleksejem sva virtualne treninge že vodila v spomladanskem času. Veselim se in že komaj čakam, da bomo lahko spet skupaj vrteli pedala.

trener in triatlonec

Tine Lavrenčič

Po izobrazbi sem profesor športne vzgoje. Moj največji uspeh je zmaga na svetovnem prvenstvu v dolgem triatlonu. S tabo bom delil majhne skrivnosti iz mojih treningov in tudi kakšno zanimivo izkušnjo. Pridruži se mi!

Pogosta vprašanja:

Vse, kar morate vedeti, preden začnete!

 • Zakaj kolesarski izziv?

  Vse več kolesarjev si želi napredka ter novih znanj o treningu. Zanimiva je tudi nova tehnologija, ki omogoča izkušnjo “virtualnega kolesarjenja”. Tako se je razvila ideja on-line kolesarskih treningov. Kolesarski izziv ni le program treninga, je izobraževanje o osnovah kolesarskega treniranja, ki ti bo koristilo pri lastni vadbi!

 • Komu je namenjen izziv?

  Vadba je primerna za vsakogar. Če želiš tudi čez zimo (in med omejenim gibanjem…) ohraniti ali izboljšati kondicijsko pripravljenost na kolesu, si na pravem naslovu! V izziv so se že prijavili začetniki in izkušenji tekmovalci. Za vsakogar se nekaj najde!

 • Kakšno opremo potrebujem?

  Samo da se vrti! Lahko je to sobno kolo, spinner, običajno kolo na trenažerju… najboljšo izkušnjo pa zagotovo ponuja “pametni trenažer”, ki tudi simulira vzpone in spuste. Tako postane sobno kolesarjenje mnogo bolj zanimivo. Čeprav bo veliko udeležencev izziva uporabljalo ZWIFT, ni potrebno, da to uporabljaš tudi ti! Naj bodo virtualne kolesarske rešitve le “češnjica na torti”. Bistvo – vsebino in navodila- pa ti bo zagotovila naša ekipa.

 • Ali moram biti v dobri kondiciji?

  Vadba bo trajala med 30 in 90 minut na dan. Ker je prilagojena posameznikovi kondiciji, jo lahko izvajaš ne glede na trenutno pripravljenost.

 • Kaj vsebuje program in kakšna je cena?

  Vsak dan prejmeš program treninga ali zanimivo kolesarsko vsebino v svoj uporabniški račun. Vsak teden te čaka tudi 1 voden video kolesarski trening s članom naše ekipe ter 1 skupna vožnja na virtualni platformi (ZWIFT in RGT). Prijavljeni v novembru 2020 boste udeleženi tudi v posebnem zaključnem dogodku - virtualnem treingu v živo, kjer bomo podelili bogate nagrade kolesarskih sponzorjev izziva!

 • Imam v izzivu možnost komunikacije s trenerjem?

  Izziv ne vključuje osebnega svetovanja trenerja. V primeru tehničnih težav vam bomo pomagali preko e-maila. Za osebno svetovanje lahko izberete svoj termin na uradni strani www.aleksejdolinsek.com

 • Kako dostopam do svojih treningov?

  Vsi treningi so ti dostopni na tej spletni strani. Po registraciji se kadarkoli vpišeš v svoj uporabniški račun z gumbom "Prijava". Do treningov in drugih vsebin imaš dostop preko računalnika, tablice ali mobilnega telefona.

 • Kakšne so možnosti plačila?

  Plačilo je možno z večino plačilnih in kreditnih kartic ter PayPal-om. 100% varno spletno plačilo je zagotovljeno. Plačilo preko TRR / predračuna ... za kolesarski izziv ni mogoče. V primeru težav pri plačilu, me kontaktirajte.

Kaj pravijo udeleženci?

Tako ocenjujejo izziv kolesarji, ki so se že prijavili!

5 star rating

Spoštovani,lepo je bilo z vami sodelovati,saj mi bodo dol...

Martina Konjc

5 star rating

Zelo zadovljen z izvedbo tečaja. Kjub že mojim 70+ sem ze...

Milan Švarc

4 star rating

Zanimivo in v marsičem koristno.

Borut Filipič

5 star rating

Ma top, kaj naj rečem :)

Vesna Štemberger

5 star rating

Super za telo in duha ter dobro izkoriščen čas doma! 🙂

Gita Mihovec

5 star rating

Tečaj je super. Lepo si tudi razlagal navodila za vaje in...

Boštjan Gavez

Tečaj je super. Lepo si tudi razlagal navodila za vaje in trenerjeve nasvete. Tečaj se mi zdi zelo primeren za začetnike in tiste, ki se uvajajo v kolesarstv...

Preberi več

Tečaj je super. Lepo si tudi razlagal navodila za vaje in trenerjeve nasvete. Tečaj se mi zdi zelo primeren za začetnike in tiste, ki se uvajajo v kolesarstvo. To ne pomeni, da nisem izvedel nič novega. Lepo si se potrudil in zadovoljen sem, da sem sodeloval na tečaju. Hvala in kar tako naprej.

Preberi manj
4 star rating

Izziv se mi zdi zanimiv, bi ga priporočil vsem ki začenja...

Andrej Topolovec

5 star rating

Zelo zadovljen z izvedbo tečaja. Kjub že mojim 70+ sem ze...

Milan Švarc

star rating

Se tudi ti najdeš v kateri izmed teh zgodb?

Watch Intro Video

Pridruži se nam!

Naj te povabimo v 21-dnevni kolesarski izziv. Prepričani smo, da ti bo dal še veliko več, kot pričakuješ!